Valpolicella superiore zenato

Valpolicella superiore zenato
72

Views

RABAT AŻ 33% – Lato jest piękne w słońcu i w deszczu, a Ty nie musisz z niczego rezygnować. Dlatego proponujemy dwa wspaniałe, letnie zestawy, gdzie mamy coś na każdą pogodę i każdą okazję, czyli wina we wszystkich trzech kolorach i w bardzo kolorowej cenie: 2 butelki soczystej białej reservy od Monte da Penha z serca gorącego Allentejo w Portugalii, 2 butelki różowego orzeźwienia od Bouchona. I to nie byle jakiego bo to 100% cabernet sauvignon. No i na koniec naprawdę łakomy kąsek: niemal uzależniająca, purpurowa Scaramanga z Wellington w RPA. Niebywale tajemnicza i złożona kreatura, gdzie piętno odciskają tu nie tylko cab i merlot, ale również malbec i tempranillo. Tempranillo w RPA? Yeah baby! P.Y.C.H.A.

RABAT AŻ 31% – Lato jest piękne w słońcu i w deszczu, a Ty nie musisz z niczego rezygnować. Dlatego proponujemy dwa wspaniałe, letnie zestawy, gdzie mamy coś na każdą pogodę i każdą okazję, czyli wina we wszystkich trzech kolorach i w bardzo kolorowej cenie: LATO 1 to 2 butelki świeżego, pachnącego argentyńskiego sauvignon blanc od Luigi Bosca, 2 butelki jednego ze wspanialszych różowych win Hiszpanii czyli Senorio de Unuela, sprokurowanego w 100% z temperamentnego tempranillo oraz coś ciekawego: 2 butelki malbec, nie z Argentyny czy Francji, ale z Chile, od samego Julio Bouchona, które doskonale ubarwi wieczory przy grillu. Nic tylko brać !!!

To 12 różnych butelek, win na codzień, ale od znamienitych producentów. W zestawie są 4 wina białe, 2 różowe i 6 czerwonych. – FRANCJA (Burgundia) – Winnica Charles Vienot, która powstała w roku 1735 udowadnia, że wina z Burgundii nie muszą być drogie. Lekkie chardonnay i pinot noir na dobry początek (Tradition Blanc de Blancs i Rubis). – RPA (Coastal Region) – MAN Family Wines, których dobrze już znacie. Trzech kolegów i ich trzy piękne żony pokażą nam, że liczne nagrody za relację ceny do jakości nie były bezpodstawne (MAN Chardonnay, Rose i Shiraz). – CHILE (Maule Valley) – Jest tu i słynny Julio Bouchon (Rose Reserva, Convento Viejo Merlot i Cabernet Sauvignon Reserva), który zajmuje się nie tylko winem, ale jest także uznanym graczem polo. Obok niego Chile reprezentuje nie mniej znana Via Wines ze swoimi 'czarnymi owcami'. W tym przypadku jednak to dobry wybór (Oveja Negra Sauvignon Blanc-Carmenere !! tak, tak to jest białe wino oraz Oveja Negra Chardonnay-Viognier). – ARGENTYNA (Mendoza) – najstarsza winnica Argentyny, tym razem w kolorze czerwonym. Mieliście już okazję poznać Luigi Bosca, ale czy próbowaliście jego Pinot Noir??? – HISZPANIA (Rioja) – młody team z Patrocinio Bodegas pokazuje, jak wspaniale owocowe mogą być wina z tempranillo i to nie starzone w beczce (Señorio de Uñuela Tempranillo).

słowa kluczowe: valpolicella superiore zenato, zenato valpolicella, valpolicella zenato superiore, zenato valpolicella superiore, zenato ripassa, mount riley sauvignon blanc, ripassa zenato

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(68 votes)