Fotograf Łomianki ul Warszawska

Fotograf Łomianki ul Warszawska
93

Views

Utrwal swoją teraźniejszość

Ludzka pamięć jest zawodna. Z biegiem lat wspomnienia tracą wyrazistość. Podobnie jest z pamięcią o ludziach, którzy zniknęli z naszego życia, choćby byli nam bardzo bliscy. W myślach umiemy przywołać raczej tylko wyraz oczu lub uśmiech, albo tylko czyjś śmiech lub tembr głosu.
Nie musi tak być. Jeżeli zadbamy o właściwe zapisanie przeszłości, będziemy mieli do czego wracać i co przekazać potomnym. Dbanie o rodzinny album, w którym ze starych fotografii patrzą na nas oczy ludzi, którzy już nie żyją, pozwala umiejscowić siebie na linii życia i w konkretnej rzeczywistości.
Profesjonalny fotograf Łomianki, umieszcza na swoich zdjęciach pieczęć zakładu by możliwe było ustalenie miejsca zrobienia fotografii. W większości salonów na zrobienie zdjęcia nie trzeba się zapisywać, chyba że ma to być dłuższa sesja, np. małżeńska, rodzinna, ciążowa.
Zdjęcie rodzinne może być spontanicznym ukoronowaniem dobrego dnia, aby można było utrwalić go w rodzinnej kronice. Za każdym razem gdy natkniemy się na to zdjęcie, będziemy mogli cofnąć się do tamtej radości.

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(65 votes)