Escape room Szczecin

Łomianki fotograf
Escape room Szczecin
95

Views

Sztuka uciekania – i Ty możesz spróbować swoich sił w Escape Room

Lubisz rozwiązywać zagadki logiczne? Jesteś kreatywną i spostrzegawczą osobą? Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, wiedz, że Escape Room jest właśnie dla Ciebie. Zaproś znajomych i przeżyjcie razem wspaniałą przygodę. Wybierzcie dogodny dla Was termin oraz najbardziej odpowiadający Wam pokój tematyczny, a na pewno nie pożałujecie. Macie 60 minut na wydostanie się z danego miejsca i pamiętajcie, miejcie oczy dookoła głowy, bo każdy drobiazg może być tu warty wydostania się na zewnątrz. Posiadacie też możliwość korzystania z podpowiedzi w chwili, gdy żadne rozwiązanie nie będzie przychodziło do Waszej głowy. A co jeśli nie uda Wam się zmieścić w określonym czasie? Bez obaw, zostaniecie wypuszczeni zaraz po jego upływie.

O czym mowa?

Escape Room Warszawa istnieje już od 2013 roku, a z biegiem czasu rozwija się coraz bardziej. W samej stolicy istnieje 6 różnych pokoi zagadkowych, które brzmią następująco:Piwnica, Laboratorium i Indiana mieszczą się w centrum, natomiast Muzeum,Wehikuł Czasu i pokój Rycerski mają swoją lokalizację na Pradze w zabytkowej, warszawskiej kamienicy.

Nie mieszkasz w Warszawie, a chciałbyś wziąć udział w przygodzie?

Masz też okazję spróbować swoich sił w innych miastach. Być może to Escape Room Szczecin czeka właśnie na Ciebie. W swojej ofercie posiada 4 pokoje tematyczne: Iluzjonista, Mafia, Apollo – Misja Powrotu na Ziemię oraz Szepty. Na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. Skorzystaj więc z okazji i zagraj w w grę przeniesioną do realnego świata.

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(95 votes)