Era galacticos Madryt

Era galacticos Madryt
118

Views

Era Galácticos bez tajemnic!

Choć losy Realu Madryt w minionych 17 latach różnie się układały, Los Blancos zawsze prędzej czy później wracali tam, gdzie ich miejsce: na szczyt futbolowego świata. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że zapoczątkowany w 2000 roku projekt Galácticos jest czymś niezwykłym. To dzięki największym gwiazdom, takim jak Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham, Cristiano Ronaldo czy Ramos, Real nieprzerwanie zyskuje nowych fanów i umacnia markę najbardziej utytułowanego klubu w historii. Przeczytaj, jak rodziła się, rozwijała i triumfowała idea sprowadzania na Santiago Bernabéu najlepszych zawodników świata oraz budowania sportowej i marketingowej potęgi. Pochwal się swoją wiedzą na temat galaktycznej ery Królewskich i zdobądź rabat na nową książkę Leszka Orłowskiego, a potem weź udział w konkursie i wygraj koszulki Realu Madryt na sezon 2017/18!

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Złożyć zamówienie z książką Real Madryt. Królewska era Galácticos na www.LaBotiga.pl (książka może być w pakiecie, a zamówienie może zawierać więcej niż jedną książkę).
2. Do 5 listopada wypełnić FORMULARZ na tej stronie, podając numer zamówienia.
3. Odpowiedzieć na pytanie, które otrzymasz prosto na swojego maila po wypełnieniu formularza.

… to wszystko! 🙂 Potem pozostanie już tylko czekać na wyniki konkursu, które opublikujemy 11 listopada (konkurs trwa do 5 listopada).

Do wygrania trzy nowe koszulki Realu Madryt na sezon 2017/18!

słowa kluczowe: galacticos, real konkurs, konkurs real, galacticos madryt, real konkursy, skromność mistrza, real madryt skład 2000, iker casillas 1998, era galacticos, galaktyczny real madryt, koszulka real madryt ronaldo

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(65 votes)