Atrakcja escape room

Łomianki fotograf
Atrakcja escape room
80

Views

Zagadkowy pokój

Organizujecie ze znajomymi wypad na miasto, ale nie macie pojęcia dokąd się udać? Jesteście znudzeni typowymi rozrywkami i chcecie poczuć coś nowego? Zatem escape room warszawa jest czymś dla was!

Ta forma zabawy zjednuje sobie coraz większe rzesze fanów spragnionych niecodziennych wrażeń. Czym jest atrakcja escape room? Cała wasza ekipa zamknięta jest w pokoju na 60 minut. W ciągu tego czasu macie za zadanie się z niego wydostać, lecz nie jest to łatwe ze względu na logiczne zagadki, sekrety, ukryte przedmioty czy kody lub układanki. Wszystko, co znajdziesz może mieć znaczenie.

Gra uczy działania w zespole, słuchania siebie nawzajem oraz potrafi zacieśnić więzy uczestników. W escape room przydają się takie umiejętności jak kreatywność, spostrzegawczość, spryt, a także logiczne myślenie oraz skupienie. To może być przygoda, jakiej dotychczas nigdy nie przeżyliście! Przekonacie się, że godzina to mało czasu…

Pokoje utrzymane są w przeróżnej tematyce, więc uczestnicy chętnie powracają i próbują sił swoich szarych komórek w innej sytuacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Możecie znajdować wyjście z opuszczonego szpitala psychiatrycznego, rozwiązywać zagadki ukryte w egipskich hieroglifach prosto z Egiptu lub wcielić się w niesprawiedliwie oskarżonych i uciekać z więzienia! Poczujcie się jak postaci z waszych ulubionych gier, filmów. Jeśli zawsze zastanawialiście się, co czuli lub jak wy byście się zachowywali na ich miejscu, teraz macie świetną okazję by się przekonać! Nie wszystkim udaje się wyjść… Zbierzcie dobrą ekipę i próbujcie swoich sił!

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(83 votes)