1kv Przejezdne podesty

Zdjęcie biznesowe warszawa
1kv Przejezdne podesty
64

Views

Użycie podestów w trakcie budowy

Budowa domu, bloku czy kilkupiętrowego budynku wymaga prac na wysokościach. W przypadku dużych budowli w pierwszych etapach prac zazwyczaj używany jest dźwig, aby nanieść najcięższe i najtrwalsze konstrukcje na placu, gdzie wykonywane są czynności budowlane.

W przypadku, gdy podstawy zostają już ukończone, prace przechodzą przez kolejne etapy. Jednym z nich są czynności wykończeniowe z zewnątrz budynku, na przykład kładzenie elewacji. Jeżeli praca ma przebiec sprawnie to do jej wykonania potrzeba wielu rąk oraz niezbędnych warunków. Jednym z nich jest zastosowanie podestów, dzięki którym elewacja może być kładziona na wysokości każdego piętra budynku. Zazwyczaj praca o takim charakterze jest wykonywana na standardowym stalowym rusztowaniu, po którym swobodnie można się poruszać.

Do mniejszych prac można jednak zastosować mobilne podesty, które łatwo uruchomić i dostarczyć w pożądane miejsce. Ponadto dzięki ich mechanice można dostosować wymaganą wysokość. Na rynku są firmy, które wynajmują takie urządzenia wykonawcom prac wykończeniowych.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

Review Overview
User Rating:
0/5
(62 votes)