Walking With Beasts: Operation Salvage

Internet
Walking With Beasts: Operation Salvage
7

Views

Walking With Beasts: Operation Salvage

Niektóre seriale telewizyjne skazane są na sukces. Przykładowo Walking With Beasts, wyprodukowany przez słynne BBC, jeszcze przed swą premierą doczekał się fan clubu, serii książeczek dla dzieci i interesującej gry komputerowej.

ZDRADA PEWNEJ PANI

Mamy rok 2050. Podróże w czasie przestały już być fikcją i stały się równie prawdziwe co ból zęba. Agenci kilkunastu rządowych instytucji podróżują więc w tę i z powrotem, przynosząc nieraz bardzo sensacyjne wiadomości o pradawnych czasach. Pewnego dnia jednak jedna z członkiń programu badawczego, studiującego dinozaury sprzed 65 milionów lat, nie powraca z wyprawy. Policja czasowa dochodzi do wniosku, iż kobieta zdradziła rząd i zgodziła się pracować dla tajemniczej, międzynarodowej korporacji, która już od lat w pozbawiony skrupułów sposób rozprawia się z konkurentami. Światu grozi więc wielkie niebezpieczeństwo. Ty jesteś zaś jedyną osobą wystarczająco lojalną, a zarazem dostatecznie obeznaną w podróżach w czasie, by wyruszyć w przeszłość i odnaleźć 'puszczalską' agentkę. Sęk w tym, że sprytna dziewczyna spodziewała się, że ruszy za nią pościg. W związku z tym przygotowała wiele zmyślnych pułapek. Poruszanie się w świecie przeszłości utrudniać będą nie tylko prehistoryczne gady, ale i zmyślnie skonstruowane zapadnie, mini-bomby, pozacierane szlaki i inne niebezpieczeństwa. Jednak nie ma przebacz! Gracz po prostu musi odnaleźć agentkę, a przy okazji uzupełnić materiały, które udało jej się zabrać z XXI wieku. Bez umiejętności logicznego myślenia, skradania się i stosowania elementarnych zasad strategii i taktyki o sukcesie nie ma co marzyć!

INNA PANI RZECZE

Gra Walking With Beasts: Operation Salvage bazuje na przygotowywanym przez BBC serialu pod tym samym tytułem. Jej związki z telewizyjnym tasiemcem są jednak dosyć luźne i na dobrą sprawę ograniczają się do przedstawienia tego samego świata, w którym aż roi się od dinozaurów. 'Ta era oferuje olbrzymie możliwości twórcom gier strategicznych!' – mówi Sarah Hennings, dyrektor Rozwoju Produktów w BBC – 'To przecież czasy, w których po ziemi panoszyły się tygrysy szablozębne, drapieżne hianadony i entelodonty, a mamuty i ludzie dopiero szykowali się do inwazji. Naprawdę nie znam innej, równie malowniczej epoki! W Walking With Beasts: Operation Salvage pojawi się ponadto cudowna grafika, bardzo mocno nawiązująca do tego, co zaoferowali twórcy serialu'. Niestety na obrazkach z gry tego nie widać. Screeny przedstawiające widok z góry na powierzchnię planety przypominają to, co reprezentowały sobą RTS-y sprzed dwóch, trzech lat. Brakuje na nich ruchu, a także efektownych jednostek i budynków. Z drugiej jednak strony obrazki z filmików, a także projekty gadów wyglądają rewelacyjnie. Dwa stwory przygotowujące się do bitki, które widzicie gdzieś obok, wyglądają po prostu genialnie. Mam więc nadzieje, że właśnie do ich jakości dorówna fabuła, a przede wszystkim grywalność Walking With Beasts: Operation Salvage. Fajnie byłoby zobaczyć kolejny bardzo gorący tytuł z dinozaurami w rolach głównych!

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(20 votes)