Nasiona feminizowane – Szczecinek

Internet
Nasiona feminizowane – Szczecinek
11

Views

Osoby zainteresowane tematyką marihuany nie raz i nie dwa natknęły się na termin „nasiona feminizowane”. Czym jednak jest ten rodzaj nasion? Dlaczego żeńska odmiana jest bardziej pożądana?
Dzięki nasionom feminizowanym wyrastają jedynie żeńskie konopie. By osiągnąć taki efekt, rośliny trzeba zapylać sztucznymi metodami, wśród których najpopularniejszą jest podawanie żeńskim roślinom inhibitorów etylenu. Nasiona się feminizuje, ponieważ jedynie żeńskie rośliny posiadają tak pożądany w przypadku hodowli marihuany kwiatostan.
Skuteczność feminizowania jest bardzo wysoka, dochodzi nawet do 99 procent. Jednak cały proces musi zostać odpowiednio przeprowadzony, by uzyskać oczekiwany efekt. Istnieje kilka zasad, jakich trzeba przestrzegać w trakcie całego procesu uprawy, aby móc cieszyć się żeńskimi roślinami.
Należy jednak pamiętać, że w Polsce uprawa marihuany jest zakazana, a informacje na ten temat mają głównie wartość edukacyjną. Osoby, które podejmują się uprawy tych roślin w naszym kraju, podlegają sankcjom karnym.

Ciekawe artykuły:

Nasiona feminizowane – Szczecinek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Review Overview
User Rating:
0/5
(17 votes)