Fotobudka wynajem

Internet
Fotobudka wynajem
6

Views

Fotobudka wynajem – uchwyć wyjątkowe chwile

Chcesz uczynić swoją imprezę wyjątkową? Teraz nie musisz się martwić o wynajem fotografa. Wystarczy ci fotobudka na wynajem.

W dobie selfie pstrykanych z komórek i tabletów może ci się to wydawać reliktem przeszłości. Jednak fotobudki na wynajem robią coraz większą furorę na różnego typu wydarzeniach kulturalnych, nie tylko dla miłośników retro gadżetów.

Fotobudka wynajem- łap ulotne chwile

Za twórcę fotobudki uważa się Anatola Josephewitza, pochodzącego z Syberii fotografa, który dążył do stworzenia szybkiego, dostępnego dla przeciętnego konsumenta powielacza obrazów. Pierwszy, stworzony przez niego „Photomaton”- automatyczna maszyna do powielania obrazów stanęła w 1925 r. na Broadwayu- stając się większą sensacją od Alei Gwiazd. Henry Morgenthau odkupił od Anatola patent i utworzył konsorcjum Photomaton Inc. które rozprzestrzeniło swoje fotobudki po całych Stanach. Swoją ekspansję kontynuowało w Europie Zachodniej, Chinach i Południowej Afryce.

Co oferuje fotobudka na wynajem?

Fotobudki na wynajem stały się prężnie rozwijającym się biznesem. Dzisiejsze fotobudki oferują znacznie więcej niż tylko wydruk zdjęć i są znacznie większych rozmiarów. Fotobudka na wynajem mieści nawet 8 osób. Zdjęcia zrobione w fotobudce można wrzucać bezpośrednio na swojego Facebooka. Można także kręcić krótkie wideorelacje. Firmy często dołączają różnego rodzaju gadżety do fotobudek, dzięki czemu goście imprezy mogą uczynić swoje fotki ciekawszymi. W asortymencie proponują: zwariowane okulary, nakrycia głowy, szale z piór czy hawajskie kwiaty. Właściwie dostarczą wszystko, czego klient sobie zażyczy. Cena wynajmu fotobudki od 150 zł za godzinę. Firmy proponują także różnego rodzaju pakiety których cena sięga ok 1000 zł za kilka godzin zabawy. A więc pstryk i do dzieła!

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(21 votes)