Far Cry 3 – świetna kontynuacja serii

Internet
Far Cry 3 – świetna kontynuacja serii
5

Views

Tropikalna wysepka, grupa oddanych druhów, bajeczna pogoda i przejrzysta woda. Brzmi jak wspaniałe wczasy, ale jeżeli dodamy do tego rewolucjonistów, okrutnych piratów i dzikie zwierzęta, to w zastępstwie wyśnionego odpoczynku może czekać nas koszmar.

Takie wrażenia dostarcza nam nowa produkcja Ubisoftu, czyli Far Cry 3. Wcielamy się w niej w osobę Jasona, młodego mężczyzny, który wybierając się w podróż na jedną z tropikalnych wysepek nie spodziewał się, że już niedługo przyjdzie mu tam walczyć o żywot. W czasie nieszczęśliwego lotu lotnią wpadamy w łapy Vaasa Montenegro – przywódce piratów, o którym z całą pewnością nie da się napisać, że jest absolutnie stabilny ma umyśle. Na szczęście udaje nam się uciec i wtenczas na dobrą sprawę startuje zabawa. Początkowo tak jak my, jak i Jason jesteśmy zagubieni i nie mamy pojęcia jak poradzić sobie w nowych warunkach – wokół dżungla, dzikie zwierzęta i opętańcy, a my w ogóle nie mamy idei na to, jak temu całemu stanowi podołać. Na szczęście z czasem dostajemy uzbrojenie, uczymy się walki i zaczynamy dążyć do wyszukania naszych utraconych przyjaciół i ucieczki z zapomnianej wysepki.

far cry 3 imprezaTrzonem grania w Far Cry 3 jest wykonywanie następnych zadań scenariusza, które skupiają się po największej części na zmaganiach z nieprzyjaciółmi. Możemy użytkować do tego celu oręża palnego lub koncentrować się na subtelnych morderstwach z ukrycia. Pomiędzy wykonywaniem następnych questów jesteśmy w stanie zająć się sprawami dodatkowymi, emancypowaniem osad, uruchamianiem stacji radiowych, a także… łowiectwem. To ostatnie jest zresztą bardzo pożądane, gdyż daje nam budulców, które możemy wyeksploatować do stworzenia kabur na oręż, toreb na akcesoria itd.

Oprawa wizualna w Far Cry 3 naprawdę cieszy oko. Wysepka jest urocza, a animacje bohaterów są niesłychanie szczegółowe. Również sprawa ma się z dźwiękami. Muzyka przystosowuje się do akcji na monitorze, a gra aktorska postaci brzmią przekonująco – materiały wideo. trailery i gameplaye znajdziecie pod tym adresem.

Far Cry 3 jest jednym z najlepszych tytułów, które swoją premierę miały w roku 2012. Gra dostarcza bezmiar możliwości i sporo godzin kapitalnej frajdy.

Ciekawe artykuły:

Review Overview
User Rating:
0/5
(20 votes)